Dzień dziecka w Garnizonie WP Warszawa

materiał z KDGW
26.05.2013

Festyn rekreacyjny z okazji Dnia Dziecka-foto26 maja 2013 roku Klub Dowództwa Garnizonu Warszawa zorganizował festyn rekreacyjny z okazji Dnia Dziecka. Impreza miała miejsce podczas Ogólnopolskich Zawodów w Skokach przez Przeszkody Memoriał gen. dyw. Kazimierza Gilarskiego.

26 maja 2013 roku. Klub Dowództwa Garnizonu Warszawa zorganizował festyn rekreacyjny z okazji Dani Dziecka. Impreza miała miejsce podczas Ogólnopolskich Zawodów w Skokach przez Przeszkody Memoriał gen. dyw. Kazimierza Gilarskiego.

Program festynu był bardzo bogaty. Część artystyczna odbywała się na scenie tętniącej życiem. Jako pierwsze swą twórczość zaprezentowały dzieci i młodzież ze Studia Piosenki Klubu DGW. Jak zwykle pani Małgorzata Dukl-Nowosad przygotowała profesjonalnie dzieci, które swym śpiewem podbijały serca publiczności. Z programem „Zabawa w cyrk” oraz z dwoma układami choreograficznymi: passodoble z wachlarzami, pepetum monbile ze wstążkami, wystąpili podopieczni z Teatru Ruchu „Balonik” z Mazowieckiego Centrum Kultury. Festyn uświetnił występ iluzjonisty – uczestnika IV edycji programu „Mam talent”. Wokół czekały atrakcje, takie jak: zjeżdżalnia dmuchana, basen z kulkami, trampolina. Maszerując między stoiskami uwagę przykuwały magiczne bańki mydlana unoszące się w powietrzu. Każde dziecko mogło zamienić się w wytwórcę baniek i wysłać je do nieba. Wtórował temu klaun, który ze swojej zaczarowanej czapki wyciągał balony. Chwilę później zamieniał je w zwierzaki-cudaki, szable oraz kwiaty. Dzieci mogły sprawdzić swoje siły podczas zawodów sportowych i tanecznych konkurencji. Dużym zainteresowaniem cieszyła się galeria pod chmurką. Dzieci, które marzą o zawodzie policjanta, mogły wziąć udział w konkursach edukacyjnych prowadzonych prze inspektorów z Komisariatu Rzecznego Policji. Dodatkową atrakcją tematyczną byłą łódka policyjna i quad. Motocykle prezentowane przez Motocyklistów Zrzeszonych w VFR OWNERS KLUB POLSKA, ścigacze hondy, suzuki, BMW itp. możliwość jazdy takim motorem wzbudzały dodatkowe emocje u dzieci i rodziców.

W drugiej części festynu jego uczestnicy zostali zaktywizowane przez animatora. Gry i zabawy ruchowe, taniec oraz konkurencje z nagrodami wywołały uśmiech na twarzy i wiele pozytywnych uczuć. W dniu Matki spędzone spędzony czas rodziców i dzieci to największa radość i szczęście całych rodzin.

 

 

Zdjęcia >>>